Žumpy a nádrže | Informace

Nabízíme výrobu plastových (polypropylénových) nádrží, pro mnohostranné využití. Od akumulace dešťových vod až po sběr splaškových odpadních vod.

Objem, rozměry a tvar (válcová, hranatá) jsou voleny dle projektu, nebo dle požadavků zákazníka (počet obyvatel, objemu přítoku a intervalu vyvážení)..

Do stropu nádrže či žumpy je vždy vsazena plastová vstupní šachta. Základní průměr vstupní šachty je 600mm, ale dle přání zákazníka může být zvolen jiný, případně zhotovit vstup čtvercový. Výška vstupní šachty by měla odpovídat hloubce uložení nádrže, resp. hloubce uložení přítokového potrubí.

Rozměr, počet prostupů pro napojení potrubí, je zcela na zákazníkovi (ideální je zaslání náčrtku, třeba od ruky), Dále je možné vybavit nádrž stupadly, průchodkami pro kabeláž, držáky pro čerpadla, atd.

Nádrže a žumpy vyrábíme v provedení pro obsypání (vhodně do nepojezdových ploch), a pro obetonování (vhodně pro zatížení dopravou).

V cenících naleznete některé rozměrové varianty nádrž, ale konečné rozměry lze po dohodě vždy upravit, aby odpovídali Vašim požadavkům. Nádrže o objemu nad 10m3 nejsou v ceníkách uvedeny a jejich řešení je vždy individuální.

V případě realizace v místech s vysokou hladinou spodních vod nás kontaktujte pro individuální řešení.